Strony

.1334.

Ponieważ moje palce wyglądają dzisiaj tak: link, a w tym stanie trudne jest nie tylko korzystanie z komputera, ale też robienie zdjęć czy nawet przygotowanie jakiegokolwiek jedzenia.. Moje śniadanie wyglądało dzisiaj tak. I to jeden z moich nielicznych wmuszanych w siebie posiłków w ciągu ostatnich dni. Apetyt zerowy, głos tracony z dnia na dzień, poziom dołowania się max ^^

11 komentarzy:

 1. O kurczę. Co się dzieje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Egzema w gorączce i grypie = niemożność ruszania palcami, jeżdżenie po lekarzach w sobotę i ciągły ból.

   Usuń
 2. ooj co sie stało :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Sporo cukrów i węglowodanów, może lepiej owsiankę? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym umiała ją zrobić w tym stanie, to bardzo chętnie.

   Usuń
 4. Palce widzę, że mocno opatulone w opatrunki. Wracaj szybko do zdrowia!
  PS. Twój nowy nagłówek jest mistrzowski! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sylwia, polecam Dermovate, serio, mi ratuje życie od kilku lat ale pamiętam ten koszmar gdy nie mogłam normalnie funkcjonować przez ten syf. Moja egzema też zanika i wraca, kiedy mam nawrót wystarczy smarowanie raz na ~10 dni i mam spokój. Tyle, że ta maść jest na receptę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja, chcąc nie chcąc, też polecam dermovate. U mnie stosowała je mama, też alergiczka, na policzki!(miałam uczulenie na kakao i skazę białkową), na każdych zdjęciach z dzieciństwa widzę skutki nieprawidłowej diety, ale ta maść pomagała, bardzo(chociaż nie powinno się stosować jej u dzieci, bo jest oparta na sterydach.. ;/) Alergia pokarmowa dzisiaj już pojawia się bardzooo rzadko;)
  Marta ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo Ci współczuję obecnego stanu, mam nadzieję, że już Ci się polepszyło. Co do śniadania, uważam, że wygląda pysznie, a to, że pewnie ma więcej kalorii to uważam, że raz na jakiś czas człowiek może sobie na coś takiego pozwolić. Zwłaszcza, że podczas choroby musimy organizmowi dostarczać wiele składników, jak i pewnie tych pustych kalorii. Moje oko nacieszyło się tym zdjęciem ;)

  OdpowiedzUsuń