Strony

.1444. kanapki

 razowy chleb z masłem orzechowym i bananem / gotowanym jajkiem, pomidorem i szczypiorem / twarogiem i powidłami śliwkowymi

14 komentarzy:

 1. Kiedy jesteś na redukcji wyliczasz też kalorie z kanapek i odmierzasz produkty (np. x gram sera, x gram powideł, itd.)? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zapewne do dwóch miejsc po przecinku ;-) ...

   Usuń
  2. Nie potrzebny był ten sarkastyczny komentarz. Pytam na poważnie i to SYLWIĘ, bo sama mam problem z dietą redukcyjną i na takiej odpuszczam sobie kanapki, bo najprościej wyliczyć makro z owsianek, zup mlecznych, omletów, placków itd... Więc jeśli Sylwia, a nie anonimowy mi odpisze to byłabym wdzięczna. Ciekawi mnie po prostu jak to u niej wygląda i moje pytanie nie jest w złośliwej formie.

   Usuń
  3. Liczy sie dokładnie tak samo jak w przypadku owsianek, tak też przecież dodajesz dodatki. Ale gramatury np. powideł nigdy nie liczę dokładnie, a na oko, bo nie bawię się w takie szczegółowe kaloryki.

   Usuń
  4. Mam jeszcze jedno pytanie... Czy do Twojego bilansu wliczasz kalorie z owoców i warzyw? Mój dietetyk ułożył mi dietę, gdzie wliczone są w bilans nawet warzywa. Rozumiem owoce, ale naprawdę warzywa też powinno się liczyć?

   Usuń
  5. No warzywa też mają kalorie, a gdy je się je sporo to miska warzyw może mieć tyle kalorii co kanapka. tylko sałaty nie ma co liczyć XD

   Usuń
  6. Wliczam i owoce i warzywa.

   Usuń
 2. Domowy chleb? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam mieć kilka smaków na talerzu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam teraz ochotę na taką kanapkę z masłem orzechowym i bananem. W sumie.. całkiem realna propozcja, jeśli tylko nikt nie zjadł tego ostatniego banana leżącego w kuchni ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ej kanapka z bananem! ale super pomysł:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mniam! Kanapki wyglądają cudnie! A jakie wiosennie kolorowe :)

  OdpowiedzUsuń