Strony

Tysiąc pięćset siedemdziesiąt trzy

Zachód słońca. Siedzisz nad brzegiem jeziora z nogami wyciągniętymi przed sobą. Napawasz się, nie wiesz czy tą udawaną ciszą czy tym szumem pobliskiej autostrady i przelatującego nad tobą samolotu. P siedzi obok, wydmuchuje papierosowy dym i sprawdza pobliskie loty na Flightradar... Madera, a mogłyśmy właśnie lecieć na Maderę. "Patrz, jak się przyjrzysz do w oddali widać jeszcze jego światła." - dodaje po chwili. "Patrz, to nasze odlatujące marzenia." - dodaję ja z powagą i wybuchamy śmiechem.
Jestem zmęczona, jestem zmęczona w ten najgorszy z możliwych sposobów, kiedy to już nie ratuje danie sobie porządnego kopa w tyłek na siłowni. Kop na siłowni oddaje mi jedynie utracony czasami sen i ponad godzinę pozornego odcięcia się od reszty świata. Tam jestem tą silną, wiecie? Jestem zmęczona w ten najpotworniejszy z typów. Takie Los Cebula Krokodyle Łzy, takie Leżę tu, leżeć chcęPastempomat polane Miodem. "Za mało tego życia żeby żyć...", "ale przyznaj, że w sumie się żyje cudnie". Szaleństwo, totalne szaleństwo. Jedyne czego pragniesz to położenie się spać, a jedyne co robisz po wyspaniu się to wyrzuty, że zmarnowałaś aż tyle czasu.
"O, a ten na Las Palmas - Gran Canaria!". Wzdychamy głośno.


Składniki na jedną porcję:
50g płatków ryżowych
1,5 szklanki wody
40g waniliowej kazeiny
1 banan
łyżeczka dżemu truskawkowego
łyżeczka masła orzechowego

Płatki zalać wodą i gotować do miękkości. Zdjąć z ognia, wymieszać z kazeiną i pokrojonym bananem. Podać z dżemem i masłem.

11 komentarzy:

 1. Cieszę się,że nie zapominasz o blogu! Odczuwam z Twojego wpisu pewną bezsilność, pragnienie spróbowania czegoś nowego. Może się mylę, bo kiepski ze mnie odbiorca nastrojowych tekstów ;) Mam nadzieję,że częściej będziesz pojawiała się w tym miejscu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawne.
  Zaczynając czytać post,masz wrażenie,że czytasz poezje,a kończysz na przepisie. Masz naprawdę oryginalny sposób prowadzenia swojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może spróbuj czegoś nowego? Zazwyczaj to dodaje kopa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mniam :) Czas wybrać się do kuchni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś niesamowicie pysznego :D

  OdpowiedzUsuń
 6. te zdjęcia tak realistycznie oddają twoje śniadania, że mam ochotę jeść je z ekranu

  OdpowiedzUsuń
 7. To się nazywa śniadanie idealne :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda super smakowicie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda bardzo smakowicie, spróbuję jutro na śniadanie.

  OdpowiedzUsuń